Křeslická 1507/2, 100 00 Praha 10
+420 778 491 778
info@transtechnik.cz

Společnost

Transtechnik CS spol. s r.o.

Společnost Transtechnik CS spol. s r.o. byla založena v roce 1992. Na začátku své činnosti byla jedním z úplně prvních dodavatelů manipulační techniky značky Clark do České a Slovenské republiky. Postupem času docházelo ve společnosti k rozšiřování sortimentu nabídky o další druhy strojů a značek a nebo jejich náhradě jinými výrobci.

Dnes je společnost Transtechnik CS spol s r. o. výhradním prodejcem manipulační techniky značky Crown, dále nabízí osvědčenou značku Clark, a servis či pronájem širokého portfolia dalších značek, jako Still, BT, Toyota, Linde, Jungheinrich, OM, Pramac, a další.

Všichni výrobci jednotlivých značek strojů patří v Evropě a tedy i v ČR a SR k úplné špičce techniky, kterou je možno koupit, pronajmout nebo nechat prostřednictvím našich zaměstnanců – vyškolených specialistů servisovat. Navíc značku Crown najdete celosvětově na předních místech mezi deseti nejlepšími.

Cílem naší společnosti bylo vždy nabídnout nejlepší výrobky, ale také zároveň služby, které tomu odpovídají a naši zákazníci je očekávají.
Pokud se na nás obrátí kdokoliv se zájmem o uvedené značky, nebo služby, může očekávat individuální přístup a řešení, které bude spolehlivé a bude jeho požadavkům vyhovovat.

Translate